بین مدل های متنوع دستگاه های تصفیه هوا شک دارید؟ دستگاه مناسب خود را پیدا کنید

با ما تماس بگیرید :‌ ۰۲۶۳۳۵۱۴۰۸۱ برای مشاوره بیشتر، با ما تماس بگیرید

طراحی اختصاصی

تامین هوای پاک در فضاهای داخلی سکونت و فعالیت نیازمند جنبه های متعددی از مهندسی است

راهکارهای مهندسی برای مشکلات آلودگی هوا

آلودگی هوا در محیط‌های خاص نیاز به راهکار تخصصی دارد. نوجان با تکیه بر دانش تخصصی و شناخت منشا آلودگی بومی محیط، یک سیستم تصفیه هوای اختصاصی را برای شما طراحی و مهندسی می‌کند.

در ادامه با واژه و فرهنگی به نام هواپاد و چند نمونه از راهکارهای تخصصی نوجان بیشتر آشنا می‌شوید.

Nojaan Logo

هواپاد، فرهنگ گسترش هوای پاک

هواپاد (مخفف هوای پاک در داخل) واژه پیشنهادی ما برای معرفی فرهنگی جدید است. ما در نوجان به عبارت «تنفس هوای پاک، حق همه ما است» باور داریم. نگاه جدیدی که می‌تواند نتایج بزرگی را به همراه داشته باشد.

تیم مهندسی نوجان آماده برگزاری جلسات مختلف برای معرفی این موضوع است. نوجان تلاش می‌کند تا علاوه بر انتقال توامندی‌ها و تجربیات خود درباره این موضوع، توجه همه را به یک موضوع مهم جلب کند:

اینکه برای حل مشکل آلودگی هوا جای تردیدی نیست. مقابله با خطرات آلودگی هوا، چاره دارد.

میزهای مکش از کف

میزهای مکش از کف، ارمغان هوای پاک در محیط‌کار آلوده

تنفس هوای سالم در محیط‌های کار آلوده، نیاز همه‌ی ما است. کارکنان ادارات، بانک‌ها و کارگاه‌هایی که با ذرات معلق در میز کار خود تماس دارند، روزانه میلیون‌ها ذرات آلاینده خطرناک را وارد بدن خود می‌کنند.

ما در نوجان ابتدا این مشکل را در میزهای پول‌شمار بانک‌ها شناسایی کردیم. تجربه نشان داده که به دلیل حجم بالای ذرات معلق در این میز‌ها، استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوای معمولی و سیستم‌های تهویه متداول راهکارهای موثری نیستند.

در نتیجه برای حفظ سلامتی کارکنان بانک‌ها پشت میزهای پول شمار، میزهای مکش از کف را طراحی کردیم. در نسل جدید این سیستم‌ها امکان چیدمان مرکزی و اتصال چند میز به یکدیگر فراهم شده که بهره وری استفاده از این محصول را دو چندان می‌کند.

بعد از آنکه افتخار همکاری با بانک‌هایی نظیر رفاه، ملی و سامان را داشتیم، این راهکار بومی در محیط‌های مختلفی همچون واحد‌های بسته‌بندی مواد غذایی، آزمایشگاه‌های اپتیک و ابزار دقیق، کارگاه‌های فرز و پولیش دستی، آزمایشگاه‌های کشت بافت و … نیز مورد استفاده قرار گرفت. ما در نوجان، هر لحظه در حال بهینه‌سازی این راهکار بر اساس نیاز شما هستیم.

اطلاعات بیشتر
تصفیه هوا در قلب ساختمان‌

تصفیه هوا در قلب ساختمان‌های در حال ساخت

این روز‌ها مشکل آلودگی هوا در تهران و سایر کلان‌شهر‌های ایران بر کسی پوشیده نیست. به همین دلیل تصفیه هوا دیگر یک ویژگی لوکس یا غیرضروری به حساب نمی‌آید؛ بلکه تنفس هوای پاک و حفظ سلامتی نیاز اساسی همه‌ی ما است.

نوجان فقط یک تولید‌کننده دستگاه تصفیه هوا نیست. ما با ارائه راهکارهای تخصصی در راستای یکپارچه‌سازی سیستم تصفیه هوا با تاسیسات مرکزی ساختمان، هوای پاک را به قلب ساختمان تزریق می‌کنیم.

اگر در حال ساخت یک ساختمان جدید یا طراحی سیستم تهویه و تاسیسات هستید، حتما با ما تماس بگیرید.

تیم مهندسی نوجان آمادگی آن را دارد تا با برگزاری جلسات معرفی موضوع و ارائه توانمندی‌ها، توجه کارفرمایان پروژه های ساختمانی را به این مهم جلب نماید و از فازهای اولیه طراحی و اجرای یک ساختمان جدید، بعنوان بخشی از بدنه مهندسی بر طراحی و پیاده سازی تمهیدات ضروری در این خصوص نظارت نماید.

تماس با نوجان مهر
پالایش فاز گازی

پالایش فاز گازی، نیاز قطعی کارکنان محیط‌های صنعتی

کشور ما ایران، سرزمینی نفت‌خیز و دارای مراکز متعدد پتروشیمی‌، پالایشگاه و واحدهای صنعتی است. از طرفی به مرور زمان و با گسترش حریم شهرها، این مراکز در نزدیکی محل زندگی ما قرار دارند؛ در نتیجه روزانه در هر حال تنفس هوایی هستیم که با این آلودگی‌های صنعتی آمیخته شده است. درست است که چنین مشکلی به یک راهکار اساسی نیاز دارد، اما از طرفی در همین محیط‌های صنعتی افرادی مشغول کار هستند که بسیار نزدیک‌تر از ما با چنین آلودگی‌های خطرناکی در تماس هستند و سلامتیشان با خطر جدی رو به رو است.

تامین هوای پاک برای کارکنان این بخش‌ها نیازی است که به صورت خاص با توجه به شرایط کشور ما، احساس می‌شود. اما عمده تولیدکنندگان خارجی سیستم‌های تصفیه هوا، با توجه به آنکه عمدتا درگیر چنین مشکلی نیستند، راه حلی برای این موضوع ارائه نکرده‌اند.

ما در نوجان، سیستم تصفیه هوای مناسبی را برای از بین بردن آلودگی‌های شیمیایی و گازی و حفظ سلامتی هموطنانی که رد این این مراکز مشغول کار هستند، طراحی کردیم.

این سیستم تصفیه هوا آلاینده‌های شیمیایی و گازی خطرناک موجود در این فضاها (مانند ذرات BTEX و H2S) را جذب می‌کند تا هوایی که کارکنان این بخش‌ها تنفس می‌کنند، عاری از آلودگی‌ باشد.

اطلاعات بیشتر

اعتماد مشتریان بزرگترین و گرانبها ترین هدیه ی ما است و ما قدردان همه ی سازمان ها و افرادی هستیم که به محصول با کیفیت ایرانی اعتماد می کنند.

فهرست برخی از مشتریان ما (رزومه شرکت نوجان)
image

به طراحی اختصاصی برای
سیستم تصفیه هوا نیاز دارید؟

... با نوجان تماس بگیرید

تماس با نوجان مهر