بین مدل های متنوع دستگاه های تصفیه هوا شک دارید؟ دستگاه مناسب خود را پیدا کنید

با ما تماس بگیرید :‌ ۰۲۶۳۳۵۱۴۰۸۱ برای مشاوره بیشتر، با ما تماس بگیرید
image

دستگاه تصفیه هوا
برای بانک‌ها و واحد‌های پول ‌شمار


کارکنان بانک‌ها و واحدهای پول‌شمار علاوه بر تمام آلودگی‌های که شهروندان در طول روز تنفس می‌کنند با انواع خاص و خطرناکی از آلاینده‌ها به صورت روزانه دست و پنجه نرم می‌کنند. ما در نوجان با شناسایی این مشکل و با هدف حفظ سلامتی کارکنان بانک‌ها و واحدهای پول شمار، برای اولین بار در ایران راهکار تخصصی تصفیه هوای بانک‌ها را طراحی و ارائه کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره برای خرید دستگاه تصفیه هوا

کارشناسان HSE در مراکز فوق آلوده شیمیایی و صنعتی نظیر مناطق پتروشیمی و نفت وگاز و یا صنایع معدنی و حتی نیروگاه های سوخت فسیلی، هر روز با شکایات پرسنل نسبت به شرایط غیرقابل تحمل از بابت هوایی

خرید تصفیه هوا برای بانک ها

بانک‌ها از آنچه بنظر می‌آیند آلوده‌ترند


در یک روز معمولی، هر یک از ما با رفت و آمد در سطح شهر و تنفس هوا در محیط‌های بسته مانند خانه در معرض عوارض و خطرات جدی آلودگی هوا قرار داریم. حال تصور کنید سلامتی کارکنان بانک‌ها و واحد‌های پول‌شمار که روزانه با انواع خاصی از آلاینده‌ها باغلظت بسیار زیادی رو به رو هستن تا چه اندازه با تهدیدات جدی مواجه است! اما مشکل آلودگی هوا، چاره‌ای مطمئن دارد. دستگاه‌های تصفیه هوا به ما کمک می‌کنند تا هوایی پاکیزه را نفس بکشیم.

واحد های شمارش پول

اسکناس، یک تکه کاغذ که روزانه بین ما جابجا می‌شود، یکی از شناخته‌شده ترین راه‌های انتقال آلودگی است. کارکنان واحدهای پول شمار بانک‌ها در خط مقدم مقاومت در برابر این آلودگی هستند.

باجه های بانک

شعبه بانک محیطی پرتردد است. افراد مختلف که می‌توانند حامل انواع آلودگی‌ها و ویروس‌ها باشند در بانک‌ها رفت و آمد می‌کنند و کارشناسان بانک‌ها در پشت باجه‌ها، هر روز در معرض این آلودگی‌ها قرار دارند

انواع آلودگی‌های موجود در بانک‌ها

سلامتی کارکنان بانک‌ها روزانه با انواع آلاینده‌های زیر تهدید می‌شود
icon

آلودگی هوای شهری

icon

ذرات معلق اسکناس‌ها

icon

ویروس‌ها و باکتری‌ها

نوجان مهر

مهندسی بومی برای مشکل بومی

جنس آلودگی هوا در هر فضا و شرایطی متفاوت است و هر فضایی نیاز به راهکاری تخصصی برای پاکسازی هوا دارد. مثلا همانطور که اشاره شد نوع آلاینده‌ها در قسمت باجه‌های بانک با واحدهای پول‌شمار متفاوت است و در نتیجه هر یک از این موقعیت‌ها راهکار ویژه خود را می‌طلبند. ما در نوجان با ارائه راهکارهای مهندسی به صورت اختصاصی، آمادگی پاکسازی هوا با در نظر گرفتن شرایط متفاوت هر محیط هستیم.

تماس با ما
تردید دارید

پاکیزگی هوای بانک ها تخصص ماست

نظرات برخی از بانک های همکار با نوجان
bank icon
bank icon
bank icon
bank icon
bank icon
bank icon

دستگاه تصفیه هوای نوجان N300 Pro

امکان طراحی بدنه همراه با لوگوی اختصاصی بانک شما


  • گارانتی ۲۴ ماهه
  • تکنولوژی دمنده‌های کم مصرف و کم صدا با موتور EC
  • مبتنی بر فیلتراسیون صرف و بدون تولید گاز ازن
  • استفاده از فیلتر‌های الیافی از سازندگان معتبر اروپایی
مشاهده محصول دریافت کاتالوگ
image

میزهای مکش از کف

مخصوص واحد های شمارش پول


با توجه به شرایط خاص فضاهای کاری در واحدهای پول‌شمار، میزهای مکش از کف به عنوان راهکاری اختصاصی برای این شرایط توسط مهندسین نوجان تولید شده‌ است. با تصفیه هوا از سطح زمین، دیگر نگرانی بابت تنفس آلاینده‌ها توسط کارمندان این بخش‌ها وجود ندارد. در نسل جدید این دستگاه‌ها امکان اتصال چند میز به یکدیگر با چیدمان مرکزی فراهم شده است.

استفاده از دستگاه‌های multistack به همراه میزهای مکش از کف با طراحی اختصاصی، راهکاری هوشمندانه است که استفاده از این سیستم را بسیار جذاب می‌کند.

مشاهده محصول دریافت کاتالوگ
image

نوجان MultiStack دستگاه

راهکار جامع تصفیه هوا برای بانک ‌های بزرگ

فیلترهای دستگاه مولتی استک نوجان 4 برابر بیشتر از محصولات خانگی و اداری است. این ویژگی در کنار دمنده‌های پرقدرت امکان جذب بخش بزرگی از آلاینده‌های محیط را فراهم می‌کند.

علاوه بر آن، انعطاف پذیری و امکان طراحی اختصاصی این محصول بر اساس نیاز شما این دستگاه تصفیه هوا را به عضو جدا ناپذیر و مطمئن برای فضای کاری شما تبدیل می‌کند.

همچنین قابلیت اتصال به داکت در مولتی استک و تعیین جهت جریان هوا از دیگر امکانات این دستگاه قدرتمند است. همه‌ی این ویژگی‌ها در کنار یکدیگر این محصول را به راهکاری کم‌نظیر برای حفظ سلامتی شما تبدیل می‌کند.

مشاهده محصول دریافت کاتالوگ
image
image

به طراحی اختصاصی برای
سیستم تصفیه هوا نیاز دارید؟

... با نوجان تماس بگیرید

تماس با نوجان مهر

سوالات متداول

هر چند وقت یکبار باید برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه هوای نوجان هزینه کنم؟

معمولا پیش فیلترها ظرف یک سال و فیلتر های کربن و هپا در فواصل یک تا دو سال تعویض می شوند. البته این بازه زمانی با توجه به نوع دستگاه شما و با بررسی کارشناسان ما بهتر مشخص می‌شود.

آیا استفاده از یک دستگاه تصفیه هوا در محیط‌ بانک کافی است؟

تعداد دستگاه تصفیه هوای مورد نیاز شما، بر اساس متراژ فضای شما، میزان آلودگی، میزان آلاینده‌ها در منطقه محل و .. بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان جواب مشخصی به این سوال داد. برای مشاوره تخصصی رایگان تصفیه هوا کافی است با نوجان تماس بگیرید.

آیا دستگاه تصفیه هوا نوجان گارانتی پس از فروش دارد؟

بله. دستگاه های تصفیه هوای بانک نوجان، ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند. نوجان یک شرکت ایرانی است و مشتری مداری از ارزش‌های کلیدی ماست.

آیا تصفیه کننده هوا صدای آزار دهنده ای دارد؟

به طور کلی دستگاه‌های تصفیه هوا به گونه‌ای طراحی شدند که صدای آزاردهنده‌ای را تولید نمی‌کنند. اما اگر دور دستگاه بسیار زیاد باشد، ممکن است صدای دستگاه قابل شنیدن باشد. در دور پایین فن احتمالا صدایی را نمی‌شنوید.

از کجا متوجه تغییر کیفیت هوا با استفاده از دستگاه تصفیه ها در محیط بانک می‌شوم؟

در صورت درخواست شما، کارشناسان ما پس از نصب دستگاه و تحویل آن در محل، با دستگاه مخصوص میزان آلایندگی هوا را اندازه می‌گیرند و شما می‌توانید کیفیت هوای خروجی را اندازه‌گیری کنید و از آن مطمئن شوید.

از کجا متوجه شوم کدام محصول مناسب فضای بانک ما است؟

بر اساس نیاز ممکن است دستگاه تصفیه هوای مولتی استک، N300 Pro‌ یا میزهای مکش از کف به شما توصیه شود. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان نوجان تماس بگیرید.