راهکارهای تصفیه هوای نوجان

هوای آلوده و ناسالم بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما شده است. به ویژه در شهر های بزرگ و مراکز استان ها لزوم تصفیه هوا بر همگان روشن شده است. متاسفانه در ایران به این امر به خوبی توجه نشده و حتی با ورود دستگاه های تصفیه هوای کم کیفیت خارجی، اعتماد مردم و مسئولین به راهکاری برای تصفیه هوای ناسالم خدشه دار شده است.

نوجان با هدف توسعه راهکارهای مهندسی برای مقابله با پدیده آلودگی هوا به‌ویژه در محیط های بسته سکونت و فعالیت انسانی پا به‌عرصه فعالیت گذاشته است.

شرکت مهندسی پالایش هوای نوجان مهر، همچنین اقدام به تولید دستگاه های تصفیه هوای باکیفیت ایرانی تحت برند نوجان نموده است. هدف ما ارائه راهکاری بومی  با مهندسی و تکنولوژی در حد جهان برای مشکلی بومی است.

 آشنایی با راهکار های تصفیه هوای نوجان، با کاربرد های خانگی، اداری، صنعتی، آموزشی و ورزشی با ما همراه باشید.

تصفیه هوای خانگی نوجان : راهکار تصفیه هوا در خانه ها و منازل مسکونی

دستگاه تصفیه هوای خانگی نوجان

در روزهای آلوده سال، به شهر نشینان توصیه می‌شود که بیشتر در خانه بمانند و مگر در صورت ضرورت از خانه خارج نشوند. اما آیا هوای خانه واقعاً پاک است؟

براساس تحقیقات، علاوه بر آلاینده های هوای بیرون، در هوای داخل منازل نیز آلاینده های متنوعی دیده می شود که بعضی از آن ها به مراتب خطرناک تر هستند. شاید به همین دلیل است که شهروندان کشورهای توسعه یافته و پیشرفته با هوایی پاک تر همچنان به استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی اقدام می کنند.

تصفیه هوای اداری نوجان : راهکار تصفیه هوا در ادارات دولتی و خصوصی، دفتر کار و بانک ها

دستگاه-تصفیه-هوا-اداری-سقفی-نوجان
دستگاه تصفیه هوای اداری نوجان

چرا برای سلامتی و آسایش در محیط کار خود نیاز به تصفیه هوای اداری داریم؟

کارمند یک اداره معتبر ایرانی هستم. نسبت به کار خودم احساس تعهد کامل دارم و هر روز صبح از دیدن همکارانم در محیط کار انرژی میگیرم ولی چند ساعت بعد بی هیچ دلیل مشخصی خسته ام.

غالبا ظهر به بعد سردردهای خفیفی را تجربه می کنم، به شکلی که توان تمرکز فکری ام را کاملا از دست میدهم و البته عصر که از محیط کارم برمی گردم همه این کسالت و بی قراری به یک باره محو می شود…

تصفیه هوای صنعتی نوجان : تصفیه آلاینده های فاز گازی و BTEX مناسب برای صنایع پتروشیمی و کارخانه ها

دستگاه-تصفیه-هوا-صنعتی-پتروشیمی-نوجان
دستگاه تصفیه هوای صنعتی نوجان

آیا واقعا صورت مساله تصفیه هوا در آلودگی های بالای صنعتی و شیمیایی هیچ راه حلی ندارد؟

غلظت بالای آلودگی و وجود مواد فوق خطرناک و سرطان زا در محیط های صنعتی بر همگان روشن است. از اینرو کارشناسان HSE صنایع مختلف به دنبال راهکاری برای بهبود کیفیت هوای دفاتر مهندسی و اداری در مجاورت کارخانه ها و محیط های صنعتی هستند. راهکارهای تصفیه هوای صنعتی نوجان، برای اولین بار در ایران به کمک سلامتی هم میهنان آمده و با تکنولوژی بومی برای مشکلی بومی در صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی طراحی و مهندسی شده است.

تصفیه هوای محیط های آموزشی نوجان : راهکار تصفیه هوا در مدارس و مهد کودک ها

دستگاه-تصفیه-هوا-نوجان-برای-محیط-آموزشی
دستگاه تصفیه هوای محیط های آموزشی نوجان

در محیط های آموزشی همچون مدارس و مهد کودک ها، به دلیل تراکم بالای جمعیت آلودگی هوای داخل بسیار قابل توجه است. از طرفی کودکان نیز بیشتر از بزرگسالان در معرض آسیب های ناشی از آلودگی هوا از جمله آسم و آلرژی هستند.

 از اینرو برای حفظ سلامتی عزیزانمان تصفیه هوا در محیط های آموزشی از جمله مهد کودک ها و مدارس ضروری به نظر می‌رسد. از طرفی نیز بر اساس تحقیقات صورت گرفته، آلودگی هوا مستقیماً باعث کاهش بازدهی یادگیری دانش آموزان و شده و با کمک به انتقال عوامل بیماری زا در محیط پر تراکم آموزشی موجب افزایش آمار ابتلا به بیماری های تنفسی و غیبت دانش آموزان می‌شود . شرکت مهندسی پالایش نوجان مهر به عنون تنها تولید کننده دستگاه‌های تصفیه هوای ایرانی مناسب برای تصفیه هوای محیط های آموزشی، آماده ارائه راهکارهای مهندسی برای تصفیه و پالایش هوا در محیط های آموزشی است

تصفیه هوای محیط های ورزشی نوجان : راهکار تصفیه هوا در باشگاه ها و سالن های ورزشی

دستگاه-تصفیه-هوا-نوجان-برای-باشگاه-سالن-ورزشی
دستگاه تصفیه هوای محیط های ورزشی نوجان

هنگام ورزش بدن در بالاترین وضعیت سوخت و ساز قرار دارد و میزان تنفس هوای تازه چندین برابر می‌شود!

ورزش در روزهایی که هوای بیرون ناسالم است توصیه نمی شود. چرا که افزایش تنفس در حین انجام ورزش بدن انسان را چندین برابر در معرض آلودگی های موجود در هوا قرار میدهد. فراتر از این، حتی در سالنهای سرپوشیده نیز لزوما کیفیت هوا تفوات چندانی با هوای آلوده بیرون نخواهد داشت مگر آنکه تمهیداتی برای بهبود آن اندیشیده شده باشد.

کیفیت-نوجان

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در شرکت مهندسی پالایش نوجان مهر، آماده ارائه مشاوره و ارائه راهکار های مهندسی برای تصفیه هوا و کمک به سلامتی شما هستند.