شرکت مهندسی پالایش نوجان مهر

« نوجان نتیجه ی باور به مهندسی ایرانی و تلاشی برای ادای دین به نسل آینده این مرز و بوم است.»
 

هوای ناسالم بخشی از زندگی ما شده است. آلودگی هوا در شهر‌های شلوغ و بزرگ، ریزگردهای فصلی و آلودگی های صنعتی تنها بخشی از هوای آلوده ای است که متوجه آن هستیم. نوجان با هدف توسعه راهکارهای مهندسی بومی برای مقابله با انواع آلودگی هوا برای مردم ایران پا به عرصه گذاشته است. تیم مهندسی شرکت نوجان بدون شک یکی از پیشتازان این صنعت است و تلاش گسترده ای برای فرهنگ سازی مقابله با مشکل آلودگی هوا و ارائه راهکار ‌های مهندسی بهینه برای آن آغاز کرده است. آرمان این مجموعه ارمغان سلامتی به نسل حاضر و آینده ی این سرزمین است.

 

اعتماد مشتریان بزرگترین و گرانبها ترین هدیه ی ما است و ما قدردان همه ی سازمان ها و افرادی هستیم که به محصول با کیفیت ایرانی اعتماد می کنند.


فهرست برخی از مشتریان ما (رزومه شرکت نوجان)
 
 • آذر الداغی - نوجان
  نسل آینده از ما انتظار دارد که در مسیر حل مشکلات زیست محیطی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.آلودگی هوا بزرگترین تهدید سلامت در میان خطرات زیست محیطی است. نگرانی از تبعات آن بر روی سلامتی فرزندانمان جدی است و نباید دست روی دست گذاشت.
  آذر الداغی
  هم بنیان گذار نوجان
 • نوید شهروزی - نوجان
  هیچ چیز صحیح تر از تلاش برای یافتن راه حل های بومی برای حل مشکل آلودگی هوا نیست.متاسفانه هوای آلوده بخشی از زندگی روزمره ما شده است و لازم است قبل از آن که با عواقب جدی تری رو به رو شویم، به دنبال راهکاری برای مقابله با آن و حفظ سلامتی باشیم.
  نوید شهروزی
  هم بنیان گذار نوجان
 
 


برای مشاوره در مورد آلودگی هوا و راهکار های مقابله با آن در فضای داخلی، با ما تماس بگیرید.


تماس با ما
 

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید